Hakkımızda

HİZMETLERİMİZ

1 Saç Kesimi
Saç kesiminde müşterimizin yaşına …

2 Cilt Bakımı
Cildimiz vücudumuzun vitrini …

3 Manikür
Biçimi ve çizgileriyle üzerinde karakterimizin …

FİYATLAR

 • Saç Kesimi :

  600 – 700 TL

 • Sakal Tıraşı :

  300 – 350 TL

 • Manikür :

  300 TL

 • Pedikür :

  350 TL

 • Saç Bakımı :

  300 – 450 TL

 • Saç Boyası :

  400 – 600 TL

 • Saç Düzleştirme Keratin :

  1.500 – 2.000 TL

 • Saç Düzleştirme Defizre :

  1500 – 2.000 TL

 • Saç Renklendirme :

  1.000 – 2.000 TL

hakkımızda

Sanata kendini adamış bir erkek kuaförü olan Özcan Tekcan, 1986 yılında Avrupa yakasında  temellerini attığı salonunu, Osmanbey Toprak Pasajı’na taşıyarak 10 yıl boyunca burada faaliyetini sürdürmüştür. İyi bir erkek kuaförü olduğunu kanıtlayan Özcan Tekcan, konukları otopark sorunu  yaşamaya başladığı için salonunu, Etiler’de otoparkı önünde olan müstakil bir yapıya taşıyarak, salonunun fiziki şartlarını daha olumlu hale getirmiştir. Yirmi yılını burada dolduran Özcan Tekcan, 200 m2lik salonunu unisex  olarak geliştirip,  cilt-kozmetik, el-ayak bakım ve styles danışmanı olarak futbolculara siyasetçilere ve sanatçılara hizmet vermektedir.

Almanya’da gerçekleştirilen Avrupa Şampiyonası’na, özel istekle mili takım kuaförü olarak katılmıştır. Özcan Tekcan ayrıca Wella Showlarını da üstlenmiştir. Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi’ndeki ‘Hairist’ organizasyonunda, kendi meslektaşlarından oluşan 750 kişilik elit bir gruba ‘ilk erkek kuaförü gösteri  saç show’unu yapmıştır. Mesleki kariyerine her gecen gün yeni bilgiler katan Özcan Tekcan yurt dışı fuar ve organizasyonlara katılarak ismini kurumsal anlamda hep gündemde tutmuştur. 30 yıllık bilgi birikimini hala ilk günkü heyecanla sunmaktadır.

Özcan Tekcan, salonunu mimarlar eşliğinde 5 yılda bir yeniler ve en son teknolojik yenilikleri de salonuna dâhil eder. 1989’dan bu yana geldiği yerin rastlantı olmadığını da kanıtlamıştır. Müşteri portföyünde her kesimden müşterisi vardır ayrıca salonunda birçok ünlüye rastlayabildiğiniz gibi köklerinden kopmayarak otuz yılık müdavim müşterilerini de hala görmeniz mümkündür. Bu da onun sınıf farkı ayırt etmeden sanatını vefalı müşterilerine hala sunduğunun göstergesidir. En fazla övündüğü sistemi ise herkesten aynı ücreti talep etmesidir ki “kişilerin gelir düzeyleri beni etkilemez benim salonuma gelen herkes aynı ilgiyi aynı kaliteyi mutlaka alır” diye de ifade etmekten kaçınmaz. Özcan Tekcan “bana saç kestirmeden hiç kimse, en iyisi bu kesilen saç diye kabullenmesin” diyor. Sanatın şubesi olamaz olsaydı Picasso’nun olurdu ifadesiyle de kendini anlatıyor.

KESİM ÖRNEKLERİ